User login

Blijf op de hoogte

Vacatures

Voor het versterken van ons team zijn wij momenteel op zoek naar:

Afdeling Lichtstraten voert groot project uit in Gent

27-06-2016

In het voorjaar van 2016 zorgde onze afdeling Lichtstraten voor de levering en de plaatsing van lichtstraten en rookluiken in de nieuwe magazijnen van bouwmaterialenhandelaar Gedimat De Groote / T’ Houtboerke in Gent. 

Ook in industriebouw wint energie-efficiëntie steeds meer aan belang.  Vandaar dat er, in de lager gelegen hallen (zowel productieruimtes als toonzalen ), lichtstraten en rookluiken werden geleverd en geplaatst die EPB-conform zijn. 

Op de hoger gelegen hal, waar vooral stockage wordt voorzien, zijn de lichtstraten in polycarbonaat dan weer voorzien van een 1200 J doorvalbeveiliging, getest volgens de norm EN 14963. Deze 1200 J doorvalbeveiliging voorkomt, indien personen op het dak onderhoudswerken uitvoeren, dat deze door de lichtstraat kunnen vallen.